Tel.: 773 903 943
E-mail: infobv@seznam.cz
septiky,jímky,žumpy
JÍMKY VODOMĚRNÁ ŠACHTA

Bazény

Bazény

Naše firma vyrábí i celoplastové kruhové a oválné bazény ze speciálního kopolymeru polypropylenu o tloušťce 5 mm. Bazény nabízíme v rozličných velikostech a tvarech podle přání zákazníka. Dodáváme i velmi oblíbené bazénové sety za velmi výhodné ceny, kromě bazénu získáte i příslušenství, osvětlení, schůdky, filtraci atd.


Zabýváme se i výrobou bazénů z moderních materiálů. Bazény dodáváme buď čistě na zakázku nebo ve standardizovaných rozměrech. Kromě již uvedeného nabízíme i skvělé bazénové sety za super ceny.

Sety na bazény

Bazénové sety jsou bazény včetně schůdků, pískové filtrace, zastřešení bazénů, chemie atd. Pokud si objednáte bazénový set, bude dodán celek včetně instalace a nemusíte se o nic starat.

Velikosti bazénů

Bazény dodáváme v různých velikostech a tvarech. Bazény vyrábíme do rozměru 9x4 m a výšky od 120 do 150 cm. Dle přání zákazníka montujeme na bazény plastové schodiště. Bazény i tepelně izolujeme. Bazény mají do stěn namontován skimmer, trysky a na přání zákazníka lze pro bazény namontovat i světla. Trubky pro bazény jsou spádově svedeny do šachty. Bazény doporučujeme tepelně izolovat. Bazény do rozměru 4 x 9 x 1,5 m vozíme na stavbu hotové. Základovou armaturovanou desku pro bazény je vždy potřeba předem nachystat.

Proč se kupují bazény?

Vlastnit bazén se poslední dobou stává čím dál více běžnou věcí pro mnoho majitelů rodinných domů, proč se také mačkat na přeplněném koupališti nebo u rybníku se sinicemi, kde je možné akorát tak chytit nějakou nemoc?. Dnes už málokdo přemýšlí o bazénu jako o něčem nadstandardním, pro skupinu vyvolených, ale jedná se o téměř standardní vybavení domu, které doplňuje životní standard. Díky velkému rozmachu bazénů v posledních dvaceti letech se dá Česká republika nazvat bazénovou velmocí co do počtu soukromých bazénů na počet obyvatel. Bazén dnes máme tu možnost pořídit od několika tisíc korun až po finančně velmi náročné bazény vybavené vodními atrakcemi a technologickými úpravnami vody a bazénovým zastřešením.

Bazény mají do stěny nainstalován skimmer (přepadový odvod vody z bazénu do filtrační stanice), trysky (přívod vody z filtrační stanice zpět do bazénu) a na přání zákazníka lze pro bazény namontovat i světla - světla jsou součástí i bazénových setů.

plastové bazény / primalex, barvy-laky